NVPK juhataja 11. jaanuar Svetlana

Narva Vanalinna Põhikooli juhatajaks valiti Aljona Kordontšuk. Aljona Kordontšuk on 17aastase staažiga eesti keele õpetaja, kes on viimased 1,5 aastat juhtinud Sinimäe Põhikooli. Enne seda on Aljona eesti keelt ja kirjandust õpetanud Narva Keeltelütseumis, Narva Pähklimäe Koolis, samuti täiskasvanud õppijatele ning töötanud õppejõuna Tartu Ülikooli Narva kolledžis. Aljona liitub Irene Käosaare meeskonnaga, kellega on tal olnud varasem koostöö Integratsiooni Sihtasutuses, kus Aljona töötas Narva ja Tallinna eesti keele majade juhataja ja õpetajana. Vanalinna Põhikooli juhatajana soovib Aljona hoida kooli õppekvaliteeti ning tõhustada kooli eestimeelsust, nüüdisaegse õpikäsituse põhimõtteid (eriti koostööd ja avatust) ja kaasajastada õppeprotsessi. Aljona esimene päev uues ametis on 29. jaanuar.