Koolielu

Huviringid


2020.-21. õa huviringide tunniplaan

Kunstiring (õpetaja Svetlana Frolukova)

Teisipäev         13.55 – 14.40  kab. 209          4.ab klasside õpilased

Neljapäev        8.05 – 8.50      kab. 125          3.a klass          

Muusikaring (õpetaja Natalja Kechek)

Teisipäev         14.50 – 16.30  aula                  5. – 11. klasside õpilased

Robootika (õpetaja Jaana Kirs)

Teisipäev         13.55 – 15.35  kab.206           4. – 9.klassid  

Arvutiõpetus, kab.205 (õpetajad Svetlana Ivanova, Tatjana Mihhailova, Jaana Kirs)

Esmaspäev      9.00 – 9.45 6.a klass (rühm 2)

                        10.00 – 10.45 4.a (rühm 1)

Teisipäev         11.00 – 11.45 4.a (rühm 2)

                        13.00 – 13.45 7.a (rühm 1)

Kolmapäev      8.05 – 8.50 7.b (rühm 1)

                        11.00 – 11.45 6.a klass (rühm 1)

                        12.00 – 12.45 6.b klass (rühm 2)

                        13.00 – 13.45 4.b klass (rühm 2)

Neljapäev        8.05 – 8.50 5.a (rühm 2)

10.00 – 10.45 4.b klass (rühm 2)

11.00 – 11.45 6.b (rühm 1)

                        12.00 – 12.45 5.a klass (rühm 1)

Reede              10.00 – 10.45 5.b klass (rühm 1)

                        11.00 – 11.45 7.ab klass (rühm 2)

                        13.00 – 13.45 5.b (rühm 2)

Saksa keele ring põhikoolis, kab.215, 209 (õpetajad Andrei Rožinov, Nataliia Buchkovska)

Esmaspäev      8.05 – 8.50                  kab.215           8.b klass(rühm 1)

                        9.00 – 9.45                  kab.215           9.a klass (rühm 2)

                        10.00 – 10.45              kab.215           8.a klass (rühm 1)

Teisipäev         8.05 – 8.50                  kab. 123          9.a klass (rühm 2)

                        9.00 – 9.45                  kab.123           8.a klass (rühm 2)

                        10.00 – 10.45              kab.215           8.b klass (rühm 2)

                        11.00 – 11.45              kab.215           9.b klass (rühm 2)

                        13.55 – 14.40              kab.215           8.a klass (rühm 1)

Neljapäev        8.05 – 8.50                  kab.215           9.a klass (rühm 1)

                        11.00 – 11.45              kab. 115          9.b klass (rühm 2)

                        12.00 – 12.45              kab.115           9.a klass (rühm 2)

                        13.00 – 13.45              kab.109           8.a klass (rühm 2)

                        13.55 – 14.40              kab.109           8.b klass (rühm 2)

Reede              8.05 – 8.50                  kab.215           7.ab klass

                        12.00 – 12.45              kab.215           9.a klass (rühm 1)

                        13.00 – 13.45              kab.215           8.b klass (rühm 1)      

Malering (õpetaja Maris Korstin)

Esmaspäev      8.05 – 8.50      kab. 214                      2.ab klassid    

Teisipäev         8.05 - 8.50       kab.119                       1.b klass

Kolmapäev      8.05 – 8.50      kab.121                       3.ab klassid

Neljapäev        8.05 – 8.50      kab.108                       1.ac klassid

2020.-21. õa huviringide tunniplaan

Kunstiring (õpetaja Svetlana Frolukova)

Teisipäev         13.55 – 14.40  kab. 209          4.ab klasside õpilased

Neljapäev        8.05 – 8.50      kab. 125          3.a klass          

Muusikaring (õpetaja Natalja Kechek)

Teisipäev         14.50 – 16.30  aula                  5. – 11. klasside õpilased

Robootika (õpetaja Jaana Kirs)

Teisipäev         13.55 – 15.35  kab.206           4. – 9.klassid  

Arvutiõpetus, kab.205 (õpetajad Svetlana Ivanova, Tatjana Mihhailova, Jaana Kirs)

Esmaspäev      9.00 – 9.45 6.a klass (rühm 2)

                        10.00 – 10.45 4.a (rühm 1)

Teisipäev         11.00 – 11.45 4.a (rühm 2)

                        13.00 – 13.45 7.a (rühm 1)

Kolmapäev      8.05 – 8.50 7.b (rühm 1)

                        11.00 – 11.45 6.a klass (rühm 1)

                        12.00 – 12.45 6.b klass (rühm 2)

                        13.00 – 13.45 4.b klass (rühm 2)

Neljapäev        8.05 – 8.50 5.a (rühm 2)

10.00 – 10.45 4.b klass (rühm 2)

11.00 – 11.45 6.b (rühm 1)

                        12.00 – 12.45 5.a klass (rühm 1)

Reede              10.00 – 10.45 5.b klass (rühm 1)

                        11.00 – 11.45 7.ab klass (rühm 2)

                        13.00 – 13.45 5.b (rühm 2)

Saksa keele ring põhikoolis, kab.215, 209 (õpetajad Andrei Rožinov, Nataliia Buchkovska)

Esmaspäev      8.05 – 8.50                  kab.215           8.b klass(rühm 1)

                        9.00 – 9.45                  kab.215           9.a klass (rühm 2)

                        10.00 – 10.45              kab.215           8.a klass (rühm 1)

Teisipäev         8.05 – 8.50                  kab. 123          9.a klass (rühm 2)

                        9.00 – 9.45                  kab.123           8.a klass (rühm 2)

                        10.00 – 10.45              kab.215           8.b klass (rühm 2)

                        11.00 – 11.45              kab.215           9.b klass (rühm 2)

                        13.55 – 14.40              kab.215           8.a klass (rühm 1)

Neljapäev        8.05 – 8.50                  kab.215           9.a klass (rühm 1)

                        11.00 – 11.45              kab. 115          9.b klass (rühm 2)

                        12.00 – 12.45              kab.115           9.a klass (rühm 2)

                        13.00 – 13.45              kab.109           8.a klass (rühm 2)

                        13.55 – 14.40              kab.109           8.b klass (rühm 2)

Reede              8.05 – 8.50                  kab.215           7.ab klass

                        12.00 – 12.45              kab.215           9.a klass (rühm 1)

                        13.00 – 13.45              kab.215           8.b klass (rühm 1)      

Malering (õpetaja Maris Korstin)

Esmaspäev      8.05 – 8.50      kab. 214                      2.ab klassid    

Teisipäev         8.05 - 8.50       kab.119                       1.b klass

Kolmapäev      8.05 – 8.50      kab.121                       3.ab klassid

Neljapäev        8.05 – 8.50      kab.108                       1.ac klassid