Koolielu

Liikuma Kutsuv Kool

Alates 2022. veebruarist on Narva Vanalinna Riigikool liitunud Liikuma Kutsuva Kooli programmiga.

Liikuma Kutsuva  Kooli põhimõtteks on õpilasele terve koolipäeva jooksul liikumise võimaldamine. Päev algab ja lõpeb aktiivse kooliteega. Tundide ajal põimitakse õppetegevusse liikumist motiveerivad tegevused  või liikumispausid. Vahetundides saab õppetegevusest puhata -tantsida, turnida mööda roniseina üles, mängida erinevaid keksumänge või end aktiivselt liigutada. Meie õpetajad aga osalevad koolitustel, et selgeks saada ja proovida liikumist sisaldavaid õppemeetodeid.

Meie kooli Liikuma Kutsuva Kooli põhitiim on: õppealajuhataja Krista Juhkov, kehalise kasvatuse õpetajad Marina Gusseva, Meelis Korstin, Renata Moistus,  õpetajad Tatjana Brodneva, Daria Moiseeva, Jelizaveta Polunina, Karina Pušarjova, Svetlana Sadikova, Veronika Safronova, Oksana Vogt.

Rohkem infot leiate Liikuma Kutsuva Kooli veebilehelt www.liikumakutsuvkool.ee

Liikuma Kutsuv Kool