Liikluskorralduse muudatustest Vestervalli ja Kraavi tänavatel 04. märts Svetlana

Oluline teade Narva Vanalinna Põhikooli õpilaste vanematele liikluskorralduse muudatustest Vestervalli ja Kraavi tänavatel.
 Uuendused:

Vestervalli tn: Narva Eesti Gümnaasiumi juures on nüüd lubatud peatuda sõidukitel eesmärgiga laste väljumiseks ja pealevõtmiseks.

Kraavi tn: Narva Eesti Gümnaasiumi juurde on avatud juurdepääs sõidukite peatumiseks laste väljumiseks ja pealevõtmiseks.

• Sõidukite peatumine tänaval paremal pool (sisenedes Vestervallilt) on nüüd keelatud.
  • Sõidukite parkimine vasakul pool on keelatud.

Palume teil olla tähelepanelikud ja ettevaatlikud.

Kutsume teid üles mõistvalt suhtuma nendesse muudatustesse ja järgima liiklusmärkide juhiseid.

Teie koostöö aitab muuta meie koolide ümbruse ohutumaks.

Uuendused:

• Sõidukite parkimine vasakul pool on keelatud.

Palume teil olla tähelepanelikud ja ettevaatlikud.

Teie koostöö aitab muuta meie koolide ümbruse ohutumaks.